AIJA ANDREJEVA

Jau vairākus gadus mana āda draudzējas ar Algotherm zīmola produktiem. Ja jāizceļ, kas ir mīļākie - man jāsaka, ka visi! Man ir sajūta, ka šī zīmola produkti ir kā radīti manai ādai. Produktu tekstūra, aromāts, tas kā mana āda jūtas pēc produktu lietošanas - vienkārši burvīgi!

KRISTĪNE STAKENA

Mana āda mīl Algotherm produktus! Vairāku gadu garumā esmu izmēģinājusi burtiski visus Algotherm produktus un varu atzīt, ka Ocean Life produkti ir sensacionāli. Pretnovecošanās serums sejai ir labākais ko esmu jebkad lietojusi. Efekts tiešām ir iespaidīgs – mana sejas āda kļuvusi daudz gludāka.
Noteikti jāpiemin arī Augstas panesības aizsargājošs fluīds - mana āda ir jūtīga, kuperoza, bieži ir apsārtusi un šis ir mans sabiedrotais ilgus gadus - patīkami viegli klājas, maiga krēma kārtiņa, piešķir elastību, mitrina un maigi iesūcas ādā.
Un, protams, 3in1 aizsargājošs serums,
 kas manā kosmētikas plauktiņā ir jau kopš tā parādīšanās dienas. Tas piešķir ādai svaigumu, dzīvīgumu un atstāj uz ādas patīkamu aizsargkārtiņu, kas aizsargātu no vides piesārņojuma.

ANASTASIJA SAMOILOVA

Es saņemu ļoti daudz komplimentus par savu ādu - par to man jāsaka liels paldies Algotherm. Produktus lietoju katru dienu un sekoju rekomentācijām ko Algotherm kosmētiķe piemeklē manām ādas vajadzībām. Katru dienu attīru ādu ar attīrošajām putām. Protams, esmu arī iecienījusi Algotherm serumus, dienas un nakts krēmus. Lietoju ne tikai Algotherm ādas kopšanas produktus mājās, bet no sirds izbraudu arī Algotherm skaistumkopšanas procedūras un sekoju kosmētiķa ieteikumiem. Tāpēc arī mana āda ikdienas ir skaista, tīra un mirdzoša!

IEVA FLORENCE - VĪKSNE

Mana āda mīl Ocean Life produktus, tie ir izglābuši manu ādu, kad tā ir sausa un ir sajūta, ka neko "neņem pretī". Efekts kādu sniedz šie produkti patiesi ir brīnišķīgs - pēc šo produktu lietošanas man patiesi patīk tas ko redzu atspulgā. Ocean Life krēms ādas jaunības saglabāšanai manu ādu divu mēnešu laikā padarīja gludu, maigu kā zīds un pabaroja. 

GINTA USTINOVA

Esmu kosmētiķe un apmācību vadītāja Algotherm zīmola produktiem. Šo daudzo gadu laikā esmu burtiski iemīlējusi Algotherm produktus un esmu pārliecināta, ka šie produkti sevī iemieso jūras spēku Tavas ādas skaistumam.
Man ir nobriedusi āda, kas nereti "prasa" pēc biezākas tekstūras krēma, taču Ocean Life krēmam ādas jaunības saglabāšanai ir maiga tekstūra, kas viegli klājas – atstāj piepildītas ādas sajūtu. Āda tiek mitrināta, pabarota un aizsargāta - jo tiek aktivizēta šūnu darbība. Pēc tā uzklāšanas ir sajūta, ka āda kļuvusi gludāka un stingrāka. Mans nesenais atklājums – parasti atgriežoties no dienvidu zemēm āda šķiet izžuvusi un burtiski prasa pēc intesīvākas aprūpes un mitrināšanas. Taču lietojot Ocean Life krēmu un serumu varu atzīt, ka pēc 10 dienām lielā karstumā, man nebija sajūta, ka āda būtu nogurusi vai tai būtu nepieciešama dziļāka aprūpe.

DŽINA BRIŠKA

Tā kā strādāju žurnālā UNA un daudz rakstām par skaistumkopšanu, esmu kā tāds sūklītis, kas visu uzsūc – gan speciālistu vērtīgos ieteikumus par labajām sastāvdaļām kosmētikā, gan informāciju par jaunajiem produktiem tirgū, gan zinātniskajiem sasniegumiem šajā sfērā. Daudzus skaistuma produktus esmu arī pati izmēģinājusi, tai skaitā, Algotherm zīmola produktus, un tie manai ādai vienmēr ir patikuši. Tā kā Algotherm produktu sastāvā ir daudz vērtīgu jūras augu un dermosmētikas sastāvdaļu, mēdzu jokot – āda zina, kas nepieciešams meitenei, kas uzaugusi jūras tuvumā. Ocean Life līnijas produkti – gan krēms sejai, gan serums acu zonai – nav izņēmums. Tam ir maiga tekstūra, labi iesūcas ādā, atstājot lieliski mitrinātas ādas sajūtu. Arī manas “vārnu kājiņas” acu zonā pēc seruma lietošanas izskatās maigākas, sejas āda atpūtusies, svaiga un gludāka.