Privātuma politika

Šajā privātuma politika informē par privātuma praksi saistībā ar Algtoherm mājas lapām un pakalpojumiem. Lietojot šo vietni vai iesniedzot personas datus šajā mājas lapā, jūs sniedzat savu piekrišanu informācijas vākšanai, lietošanai, nosūtīšanai un izpaušanai, kā tas ir aprakstīts šajā privātuma politikā.

Jūs skaidri piekrītat tam, ka mēs varam:

Kā mēs iegūstam un lietojam informāciju?

Kā un kāda veida informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tikai tāds personas datus, kurus jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās anketas un citā tiešā saziņā ar jums.

Kad jūs lietojat Algotherm mājas lapu, mūsu serveri automātiski ieraksta informāciju, ko jūsu pārlūks nosūta ikvienai jūsu apmeklētai mājas lapai, piemēram, diennakts laiku, pārlūka veidu, atsauces mājas lapas adresi un jūsu IP adresi.

Parakstoties uz mūsu e-pasta informatīvajiem ziņojumiem, jums būs jāsniedz sava e-pasta adrese un jāapstiprina sava parakstīšanās, klikšķinot uz tīmekļa saites jūsu parakstīšanās apstiprinājuma e-pastā.

Kā mēs varam izmantot iegūto informāciju?

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus šādiem nolūkiem:

 • lai sniegtu jums jūsu pieprasītos produktus un pakalpojumus;
 • lai sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu;
 • lai nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ziņas par īpašajiem piedāvājumiem un citu informāciju, ja esat piekrituši to saņemt;
 • lai izpildītu vai pārliecinātos par atbilstību normatīvo aktu un noteikumu prasībām;
 • lai atkārtoti sazinātos ar jums Facebook, izmantojot Facebook Pielāgoto auditoriju funkciju.

Ja nevēlaties saņemt informatīvos ziņojumus, īpašos piedāvājumus un citu informāciju, kas nav īpaši svarīga jūsu nopirkto vai abonēto produktu un pakalpojumu lietošanai, jūs varat viegli atteikties no turpmākās saziņas jebkurā brīdī, klikšķinot uz saites no mums saņemtā ziņojumu apakšā.

Mēs varam izmantot iegūto informāciju, kas nav personas dati, šādiem nolūkiem:

 • lai personalizētu un palīdzētu jums lietot Algotherm mājas lapu un pakalpojumus;
 • lai uzlabotu mūsu produktus, pakalpojumus, klientu pieredzi un reklāmas stratēģiju;
 • drošības, pirātisma apkarošanas un krāpniecisku darbību novēršanas nolūkiem;
 • lai identificētu darbības un darījumus, kas tiek veikti ar saistītas tirgvedības vai novirzīšanas programmas starpniecību;
 • mērķētas reklāmas rīkos;
 • statistikas vai izpētes un analīzes nolūkiem.

Jebkādas ārējās saites uz citām vietnēm ir identificējamas kā tādas, un mēs neesam atbildīgi par šo citu vietņu satura vai privātuma politiku.

Cik ilgi mēs glabājam iegūtos personas datus?

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie mums ir nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums: [email protected].