Kā noteikt savu ādas tipu?
Labāk būtu runāt par ādas vajadzībām nevis ādas tipiem, jo āda ir dzīvs orgāns, kas mainās atjaunojoties, reaģējot uz ārējo vidi, stresu u.c. faktoriem.
Ja āda ir apsārtusi, jutīga un sausa, kombinē remdējošu serumu un barojošu sejas krēmu.
Ieklausies savas ādas vajadzībās!
Kāds ir seruma mērķis un kad to lietot?
Serumi īpaši radīti koncentrēti ādas kopšanas līdzekļi, lai uzlabotu ādas šūnu aktivitāti. Tie darbojas sinerģijā ar sejas krēmu, lai radītu spēcīgu pastiprinošu iedarbību. Serumu piemeklē atkarībā no ādas vajadzībām - mitrināšana, nomierināšana vai ādas jaunības saglabāšana.
Kādus ādas kopšanas produktus lietot ādai ap acīm?
Āda ap acīm ir īpaši trausla un delikāta, tāpēc tai nepieciešama īpaša kopšana. Izvēlies kopšanas produktu, kas paredzēts acu zonai, atkarībā no vajadzībām, piemēram, grumbiņu izlīdzināšana, cīņa ar maisiņiem sem acīm vai acu zonas mitrināšana.
Kāpēc veidojas pigmentācijas plankumi?
Reizēm līdz ar novecošanos parādās arī pigmentācijas plankumi. UV starojums, hormoni un citi faktori var izraisīt melanīna pārmērīgu ražošanu, kā rezultātā veidojas pigmentācijas plankumi. Tāpēc svarīgi lietot gan saules aizsarglīdzekļus, gan produktus, kas regulē melanīna ražošanu.
Ko darīt, ja sejas āda ir kļuvusi blāva?
Sāc ar sejas ādas attīrīšanu. Pēc tam lieto produktus, lai nodrošinātu detoksikāciju un stimulē ādas mikrocirkulāciju.
Kā rūpēties par jutīgu ādu?
Lietojiet jutīgai ādai īpaši piemērotus maigus ādas kopšanas līdzekļus. Iekļauj līdzekļus, kas paaugstina ādas jutības slieksni un nomierina ādu.
Cik bieži jāattīra sejas āda?
Svarīgi ādu attīrīt no rīta un vakarā. No rīta jāatbrīvo no krēma paliekām un sebuma, vakarā – no kosmētikas, putekļiem, netīrumiem un sebuma. Attīrīšanai izmanto savai ādai piemērotu attīrīšanas līdzekli.
Kāpēc jāveic ādas dziļā attīrīšana/pīlings?
Lai atbrīvotu ādu no atmirušajām šūnām, tā arī veicinot kosmētikas līdzekļu aktīvo vielu iedarbību uz ādas šūnām. Ādas dziļo attīrīšanu iesakām veikt 1-2 reizes nedēļā.
Vai vīrietim jāizvēlas speciāli  ādas kopšanas produkti?
Regulārā skūšanās bojā ādas hidrolipīdu aizsargbarjeru, tāpēc būtu jāizvēlas mitrinoši ādas kopšanas līdzekļi, kas ne tikai nomierina, bet arī atjauno ādu.

Kā novērst ādas sausumu?
Izvēlies kopšanas līdzekļus ar barojošām sastāvdaļām. Tāpat neaizmirsti, ka Tavas ādas veselībā ir nozīme arī ūdens uzņemšanai ir nozīme, tāpēc uzņem vismaz 1,5-2l ūdens katru dienu.

Kādā vecumā  sākt lietot pretnovecošanās līdzekļus?
Labāk būtu runāt par ādas vajadzībām, nevis konkrētu vecumu. Redzot pirmās novecošanās pazīmes (piemēram, grumbas, tvirtuma zudums) tos var sākt lietot.
Kā samazināt maisiņus zem acīm?
Pirms acu krēma uzklāšanas ievieto to ledusskapī, tas radīs atvēsinošu efektu un palīdzēs samazināt maisiņus zem acīm. Tāpat iekļaut sejas kopšanas rutīnā arī masku acu zonai, kas noņems tūsku.
Kāpēc lietot sejas kopšanas produktus uz nakti?
Naktī atjaunojas visas organisma šūnas, arī ādas šūnas. Tāpēc lietojot piemērotus sejas kopšanas produktus uz nakti, mēs dodam papildu spēku ādai atjaunoties.
Kāpēc un cik bieži lietot sejas maskas?
Sejas maskas satur aktīvo vielu koncetrātu un uzlabo šūnu aktivitāti. Sejas maska sniegs tūlītēju un noturīgu rezultātu. Lietojiet sejas masku 1-2 reizes nedēļā.
Kad lietot sejas maskas?
Atmirušās šūnas kavē aktīvo vielu uzsūkšanos, tāpēc vislabāk sejas maskas lietot tūlīt pēc ādas dziļās attīrīšanas ar enzīmpīlingu. Pēc pīlinga āda ir atjaunota, asinsrite uzlabojas un maskas iedarbība būs daudz jaudīgāka.
Kā veikt sejas kopšanas produktu uzklāšanu?

Acu krēmu uzklāj zem acīm ar maigām kustībām veicot kustības uz acu sānu malām. Pēc tam spiedošām kustībām iestrādā krēmu acu ādā ar zeltnesi - lieki nekairinot un neberzējot acu zonu. Uz sejas serumu un krēmu uzklāt nelielām rotējošām kustībām no deguna un mutes kaktiņiem virzienā uz ausu ļipiņām - maigi, nestaipot ādu. Uz kakla zonas serumu un krēmu uzklāt maigi iemasējot virzienā no kakla pamatnes uz augšu, taču kakla sānos no ausu ļipiņām uz leju.