Kad lietot ķermeņa produktus, kas mitrina ādu?
Ķermeņa āda būtu jāmitrina katru dienu. Ja āda ir sausa, izvēlies kopšanas produktus, kas baro ādu.
Kāpēc lietot ķermeņa eksfoliācijas līdzekli?
Lai atbrīvotu ādu no atmirušajām šūnām, tā arī veicinot kosmētikas līdzekļu aktīvo vielu iedarbību. Eksfoliāciju veic 1-2 reizes nedēļā.
Kā uzklāt ķermeņa kopšanas produktus?
Iesakām iemasēt ādā ar apļveida kustībām virzienā uz sirdi. No potītēm uz augšu, no plaukstām plecu virzienā. Masāžas kustības stimulēs ādas mikrocirkulāciju un limfātisko atteci.
Kā cīnīties ar strijām?
Striju novēršana un profilakse jāsāk ar regulāru ādas eksfoliāciju un mitrinošu līdzekļu lietošanu katru dienu. Kā arī izvēlies produktus, kuru sastāvā ir vielas, kas veicina ādas elastību un tvirtumu.  
Kā samazināt celulītu?
Izvēlieties ķermeņa kopšanas līdzekļus, lai visaptveroši cīnītos ar celulītu: 1. stimulējot tauku šķelšanu, samazinot tauku šūnu apjomu (slaidinošs serums un/vai pašsildošs slaidinošs gels); 2. nostiprinot ādu (atjaunojoša sausā eļļa un/vai zīdains nostiprinošs krēms); 3. celulīts saistīts ar limfātiskās atteces traucējumiem, tāpēc kāju lejasdaļā liejotiet atvēsinošo gelu kājām. Apvienojumā ar sabalasētu uzturu, fiziskām aktivitātēm un pašmasāžu, kas uzlabo mikrocirkulāciju - rezultāti būs redzami un noturīgi.
Kurš no pretcelulīta produktiem efektīvāks - pašsildošs slaidinošs gels vai slaidinošs serums?
Abi produkti ir efektīvi, taču izvēloties piemērotāko ņemat vērā vai vēlaties sildošu vai atvēsinošu efektu. Aukstajā periodā patīkamāks būs pašsildošs gels, taču pašsildošu gelu nevajadzētu izvēlēties, ja ir problēmas ar varikozām vēnām. Siltajā/karstajā periodā, īpaši iesakām lietot slaidinošu serumu apvienojumā ar atvaidzinoša kāju gela uzklāšanu kāju lejasdaļā, lai veicinātu limfātisko atteci.
Kā izvēlēties ķermeņa kopšanas produktu  - krēmu, eļļu vai pieniņu?

Ķermeņa kopšanas produktu izvēlies atkarībā no ādas vajadzībām. Ja āda ir dehidratēta izvēlies mitrinošu pieniņu, krēmu vai eļļu. Ja ādas ir sausa izvēlies barojošu krēmu vai eļļu. Tāpat izvēloties piemērotāko ikdienas ādas kopšanas produktu ņem vērā kādas tekstūras produktiem dod priekšroku. Ņem vērā, ka āda uz elkoņiem un ceļgaliem mēdz būt sausāka, tāpēc šajās ķermeņa zonās izvēlies barojošu ķermeņa krēmu.

Kā mazināt kāju pietūkumu?
Pietūkušu kāju cēlonis ir traucēja venozā un limfātiskā attece. 1.lietojiet kompresijas zeķes; 

2.izvairieties no karstām vannām; 
3.lietojiet līdzekļus, kas atvēsina un atslābina kājas un uzlabo asinsriti, piemēram, Algotherm atsvaidzinošs gels kājām.