ALGOTHERM PROCEDŪRAS

Ādas kopšanas procedūras gan sejai, gan ķermenim. Algotherm procedūras ir izstrādājuši algoterapeiti, lai saglabātu un aizsargātu ādas dabisko skaistumu, veselību un labsajūtu. Algotherm procedūras sniedz acīmredzamus un ilgnoturīgus rezultātus.
Algotherm procedūras raksturo:
- Ādas jaunības ilgmūžība
- Ādas mitrināšana
- Tūlītēja un ilgtermiņa iedarbība
- Relaksācija un lutināšana
- Individuāli pielāgoti ieteikumi ādas kopšanai mājas apstākļos

IEPAZĪŠANĀS PROCEDŪRA SEJAS ĀDAI

Iepazīšanās procedūra paredzēta, lai efektīvi un ātri risinātu ādas problēmas. Vienkārša, relaksējoša un efektīva sejas ādas kopšanas procedūra atbilstoši ādas tipam un vajadzībām.
Procedūrā ietilpst: sejas ādas attīrīšana, eksfoliācija, sejas un dekoltē masāža, sejas maska, serums un krēms atbilstoši ādas stāvoklim. Procedūrā ietilpst sejas ādas diagnostika un speciālista ādas kopšanas ieteikumi.

INTENSĪVA PROCEDŪRA SEJAS ĀDAI

Procedūra apvieno profesionālas zināšanas estētikā ar izsmalcinātiem produktiem, lai nodrošinātu intensīvu sejas ādas aprūpi un relaksāciju. Katram sejas ādas tipam speciālists ieteiks atbilstošāko procedūru. Procedūrā ietilpst: sejas ādas attīrīšana, eksfoliācija, sejas un dekoltē masāža, intensīva acu un sejas maska, roku masāža, sejas serums un krēms atbilstoši ādas vajadzībām. Procedūrā ietilpst sejas ādas diagnostika un speciālista ādas kopšanas ieteikumi.

INTENSĪVA PROCEDŪRA SEJAS ĀDAI AR PIELĀGOTU MASĀŽU

Procedūra apvieno profesionālas zināšanas estētikā ar izsmalcinātiem produktiem, lai nodrošinātu intensīvu sejas ādas aprūpi un pilnīgu relaksāciju. Procedūrā ietilpst: attīrīšana, eksfoliācija, sejas un dekoltē masāža, specifiska un intensīva masāža ar sejas bankām vai rozā kvarca akmeņiem, vai metāla aksesuāriem, intensīva sejas maska, serums un krēms atbilstoši ādas tipam un vajadzībām. Procedūrā ietilpst sejas ādas diagnostika un speciālista ādas kopšanas ieteikumi.

SILUETU VEIDOJOŠĀS ĶERMEŅA PROCEDŪRAS

Slaidākam, tvirtākam un tonizētam ķermenim. Jūras augi ir plaši pazīstami ar savu efektivitāti, tāpēc Algotherm ir izstrādājuši ķermeņa ādas kopšanas procedūras. Speciālists individuāli ieteiks un izstrādās efektīvu ķermeņa ādas kopšanas programmu, lai uzlabotu ķermeņa ādu.

SILUETU VEIDOJOŠĀ ĶERMEŅA PROCEDŪRA NOGURUŠĀM, SATŪKUŠĀM KĀJĀM
Procedūra apvieno manuālu masāžu ar mērķi uzlabot asins cirkulāciju. Kājas tiks acumirklī atslābinātas un atvieglotas. Procedūra novērš ūdens uzkrāšanās problēmas un uzlabo cirkulāciju. Iedarbīga pati par sevi, nepieciešamības gadījumā apvienojama ar slaidinošajām un nostiprinošajām procedūrām, lai cīnītos pret celulītu.


SILUETU VEIDOJOŠĀ ĶERMEŅA PROCEDŪRA AR BANKU MASĀŽU: SLAIDINOŠA, TONIZĒJOŠA, NOSTIPRINOŠA
Procedūra apvieno masāžu ar ķermeņa skulpturējošas bankas iedarbīgumu un ietīšanas procedūru, lai izmantojot atbilstošu aktīvo vielu koncentrātu risinātu ķermeņa ādas problēmas. Tā izlīdzina ādu, uzlabo tonusu un cīnās ar celulītu.

RITUĀLI ĶERMENIM

Ķermeņa masāžas rituāli, kas ļaus aktivizēt, relaksēt vai harmonizēt gan ķermenim, gan prātu.

AKTIVIZĒJOŠS RITUĀLS 
Stimulējoša masāža, kurā izmanto enerģiskas masāžas kustības, kuru mērķis ir atbrīvot visu ķermeņa sasprindzinājumu. Ķermenis tiek dziļi atslābināts un atsvaidzināts, tajā atjaunojas visa aktīvajam dzīves ritmam nepieciešamā enerģija.

HARMONIZĒJOŠS RITUĀLS 
Seno Āzijas rituālu iedvesmota masāža, kuras mērķis ir atslābināt saspringušu ķermeni un līdzsvarot to. Masāža apvieno dažādas indonēziešu, ajūrvēdiskās un ķīniešu masāžas tehnikas. Ķermenis atgūst savu spēju enerģiski darboties, bet prāts norimst.

RELAKSĒJOŠS RITUĀLS AR JŪRAS AUGU ĶERMEŅA PINDĀM 
Masāža, kas ļauj relaksēties, izbaudot polonēziešu muskuļu stiepšanas un Āzijas rituālus, apvienojumā ar toksīnu izvadīšanu no ķermeņa. Procedūrā tiek izmantots īpašs aksesuārs: jūras augu pindas ķermenim – mīksti un dabīgi lina auduma maisiņi, kas pildīti ar jūras zālēm. Masāža ar mierīgām, dziļām masāžas kustībām ķermeni pilnībā atslābina un uzlabo asinsriti.